Meie lugu

Kuidas lõime teenuse, mida ise vajasime

Olles ise aastaid majasiseste värbajatena töötanud, teame me väga hästi kui vastutusrikas töö see on. Sõltub ju Sinust see, kas ettevõttel on piisavalt palju inimesi, et kasvada, ning ka see, et need inimesed sobiksid ettevõtte kultuuri ja väärtustesüsteemi. Surve leida õigeid inimesi ja kiiresti, on pidev. 

TalentHub sai alguse, et seda survet Sinult vähemaks võtta. Töötades läbi aastate erinevate värbamisagentuuridega, tundsime me alatasa, et agentuurid ei täida meie vajadusi – sisulise kaasamõtlemise ja terviklahenduse pakkumise asemel pakkusid agentuurid mahtu. Teisisõnu – saime palju kandidaate, aga harva sobivaid. 

Niisiis lõime TalentHub’i – agentuuri, kus me pakume täpselt sellist teenust, millest me ise alati unistasime – personaalne ja paindlik lähenemine Sinu soovidele, rõhu pööramine ettevõtte kultuurile ja väärtustele, ning kaasamõtlemine. Tahame Sulle olla partner, keda saad usaldada ning kelle peale alati kindel olla.

Meie kogemus

Värbamine - 7 aastat
Sihtotsing - 7 aastat
Startup - 5 aastat
Personalijuhtimine - 4 aastat
0
+
Värvatud talenti
0
Rahulolevat klienti
0
Erinevat rolli

Leiame Sulle õiged inimesed

Ükskõik, kui andekas ja tasemel talent ka ei oleks – ükski ettevõte ei peaks palkama inimest, kelle väärtushinnangud ning hoiakud ettevõtte omadega kokku ei sobi, sest see viib varem või hiljem konfliktide tekkeni ning tööalase suhte lõppemiseni. Et seda olukorda vältida, pöörame me erilist tähelepanu ettevõtte väärtustest ja kultuurist aru saamisele, et selle põhjal kandidaate kriitiliselt hinnata. Kuna kultuuriline sobivus on hea töösuhte aluseks, on see etapp üks olulisemaid terves värbamisprotsessis.

Hoolime Sinu mainest

Värbamine kujutab endast alati mainekahju riski – protsessi käigus saadud negatiivne kogemus on talendile piisav, et ettevõte võimalike tööandjate hulgast maha tõmmata. Samuti jagatakse negatiivseid kogemusi sõpradega. Värbamise kellegi teise kätte usaldamine võib selles valguses topelt riskina näida, kuid õige partneri korral on see tavaliselt hoopis topelt kasulik. Tänu oma pikaajalisele kogemusele majasisese personalitöö valdkonnas garanteerime me professionaalse kandidaadi kogemuse, hoides sellega ettevõtte mainet.

Oleme Sulle partneriks

Kvaliteet eeldab pühendumist, ja seda kõikidelt osapooltelt. Nii, nagu meie ei ole huvitatud ebakvaliteetse tükitöö tegemisest, vaid sellest, et oma oskused maksimaalselt ettevõtte huvides tööle panna, eeldame me ka ettevõttelt kaasamõtlemist ning koostööd. Ükskõik, kas tegu on tagasiside andmise või mõne muu protsessi puudutava küsimuse lahendamisega – kõik osapoolsed peavad ühiselt olema huvitatud eesmärgi edukast saavutamisest ning selle nimel vaeva nägema. Sest ilma partnerluseta ei ole kvaliteeti, ning ilma kvaliteedita ei ole talenti.

Meie inimesed

Kirjuta meile või tule konsultatsioonile

Saada meile oma värbamisprojekti soov või personalivaldkonna küsimus ning meie konsultandid võtavad peagi Sinuga ühendust.

Saada kiri