Võtmerollide värbamine mikromobiilsus start-up´ile

Bikeep on tehnoloogia firma, mis lihtsustab jalgratta parkimist pakkudes täislahendust munitsipaalidele, kaubanduskeskustele, büroohoonetele ja kinnisvara omanikele.

 

Bikeep
(c) Bikeep

3

Värvatud kandidaati

Mikromobiilsus

Valdkond

Ettevõtte lugu

Bikeepi nutikas rattaparkla aitab ära hoida jalgratta varastamisi tänu mitmele turvakihile. Lisaks jalgratta lukustamisele aitab Bikeep kasutajatel ka e-rattaid laadida ning rentida.

Olles tegutsenud alatest 2013. aastast, tegutseb Bikeep täna 21-s riigis, sealhulgas USAs, Uus-Meremaal, Eestis, Belgias, Hollandis ja mujal.

20+

Ettevõtte suurus

bikeep.com

Veebileht

Värbamisprojekti väljakutse

Leida kultuuriliselt sobivaid inimesi

Värbamisprojekti peamiseks väljakutseks oli leida inimesi, kes sobiksid Bikeepi kultuuri. Pidime sihtotsingu käigus leidma inimesi, kes lisaks tipposkuste omamisele oleksid huvitatud mikromobiilsusest ja jätkusuutlikusest. Arvestades seda, et otsisime kohalikku talenti, polnud kandidaadibaas suur.
Markus Roogna
Chief Operating Officer at Bikeep

“We needed some help with professional and solution-driven recruitment. We needed somebody who knows what they’re doing – someone who could think along with the company, provide some experience and a second opinion. We needed a personal approach instead of running people through strictly defined milestones.”

Värbamisprotsess

Bikeep

Antud värbamisprojekti käigus võttis meie värbamispartner Heveli majasisese värbaja rolli Bikeepis. Heveli tegi lähedalt koostööd Bikeepi COO ning kaasasutajatega, kellelt saime sisendit, millist tüüpi inimesi neil vaja on. Järgnevalt kaardistasime kandidaadi profiili, mille käigus jagasime Bikeepiga teadmisi hetkesest turuolukorrast.

Meie vastutuses on olnud kandidaatide sihtotsing, kandidaatidega lühikõnede ehk screeningute tegemine ning intervjueerimine.

Keskendusime kohaliku talendi sihtotsingule erinevatest kanalitest. Heveli tegi lühikõnesid leitud kandidaatidega, mille käigus hindas nende sobivust Bikeepiga nii võimete kui ka mõttemaailma poolest. Lühikõnede ajal pidasime oluliseks, et kandidaadid suudaksid näidata huvi mikromobiilsuse vastu ning tuua välja, kuidas nad saaksid Bikeepi ettevõttena edasi viia. Kogu protsessi vältel hindas Bikeep väga inimesi, kes võtavad initsiatiivi ning toovad lauale uusi ideid.
bikeep 2

Tulemused

Bikeep team photo
Markus Roogna
Chief Operating Officer at Bikeep

“We’ve found very talented and impactful people with the help of Talenthub. Professional, good cultural fit and taking the company to a next level.”

1. Värbasime võtmerolle

Värbasime Bikeepile võtmerolle, sealhulgas:

  • Chief Marketing Officer
  • Head of Product
  • Project Manager

Kõikidel eespool mainitud inimestel on suur vastutus Bikeepis.

2. Leidsime kandidaate, kes sobisid Bikeepi kultuuri

Heveli mõistis Bikeepi kultuuri, väärtusi ning töölaadi hästi, mis aitas tal leida sobilikke kandidaate, kes huvitusid Bikeepi missioonist.

Oled valmis värbama? Võta ühendust siit:

Reet Kaurit

Värbamispartner ja kaasasutaja

Anna enda soovidest märku kontaktvormi kaudu ning vastan sulle esimesel võimalusel.