Üle 30 tehnilise värbamise aasta jooksul

Brainbase on 2016 aastal asutatud iduettevõte, mis pakub suurtele Fortune 500 firmadele võimalust oma brände hallata ja litsentseerida. Brainbase´i management tool aitab firmadel tegeleda lepingute, tootearenduse ja müügiaruandlusega ühes kohas.
Brainbase logo

30+

Värvatud kandidaate

SaaS

Valdkond

Brainbase story

Ettevõtte lugu

Brainbase on 2016 aastal asutatud iduettevõte, mis pakub suurtele Fortune 500 firmadele võimalust oma brände hallata ja litsentseerida. Brainbase´i management tool aitab firmadel tegeleda lepingute, tootearenduse ja müügiaruandlusega ühes kohas.

Brainbase on tänaseks kaasanud 15 miljonit dollarit investoritelt üle USA ning Euroopa. Ettevõtte kliendibaas koosneb üle 50 firmast, mille hulgas leidub tuntuid nimesid nagu BuzzFeed, BBC Studios ning Sanrio.

Tänaseks on Brainbase´l kontor nii Los Angelesis kui ka Tallinnas.

Loe lähemalt firma kohta SIIT.

38

Ettevõtte suurus

brainbase.com

Veebileht

Värbamisprojekti väljakutse

Suuremahuline tehniline värbamine

Pärast kaheksa miljoni kaasamist valmistus Brainbase suureks kasvuperioodiks Eestis, kus nad soovisid üles ehitada oma tehnoloogia tiimi. Värbamisprojekti suurimaks väljakutseks oligi sobiva tehnoloogilise taustaga inimeste leidmine, sealhulgas PHP ning Angular tarkvaraarendajate. Peale tehniliste oskuste oli oluline, et kandidaadid oleksid võimelised töötama startup keskkonnas.
Sirli Spelman
People and Culture Manager at Brainbase

“Alustasime Eestis värbamist ning meil oli vaja kiiresti kasvada. Meie jaoks oli selge, et me ei suuda seda üksi teha. Meile tuli TalentHubi värbajate professionaalsus kasuks ning leidsime tänu nendele suurepäraseid kandidaate.”

 

Värbamisprotsess

Kogu värbamisprojekti vältel on meie värbamispartnerid Marleen, Heveli, Helen ja Neila töötanud lähedalt Brainbase´i tiimiga.

Sisuliselt oleme võtnud majasisese värbaja rolli. Brainbaselt oleme saanud sisendi, millistele rollidele on vaja värvata ning mis omaduste ja väärtustega inimesi otsime. Edasi oleme teinud kohtumisi erinevate tiimi juhtidega, et kaardistada kandidaati profiil.

Meie põhiliseks töösisuks on olnud kandidaatide sihtotsing, lühikõnede ehk screeningute läbiviimine, kui ka esimeste intervjuudega abistamine.

Meeting with Brainbase
Brainbase sourcing hackathon
Oleme sourcinud tehnilist talenti Eestist ja Poolast. Sihtotsingut tehes on meile oluliseks olnud leida kandidaate, kes on varem töötanud kiire kasvuga startup´is.

Pärast sobivate kandidaatide leidmist oleme teinud lühikõnesid ehk screeninguid ning uurinud lähemalt kandidaatide motivatsiooni kohta. Selle põhjal oleme langetanud otsuseid, kas kandidaat sobiks Brainbase´i kultuuri.

Kuna tegemist on olnud suure värbamisprojektiga, oleme töötanud mitme rolli kallal korraga. Tegime isegi sourcing hackathoni Brainbase´i Tallinna kontoris.

Projekti vältel oleme aidanud Brainbase´i asutajaid ka teiste ülesannetega, näiteks andnud ideid sisseelamisprogrammiks, et kandidaatide kogemust tõsta.

Koos oleme värvanud järgnevatele rollidele:

 • Full-Stack Developers
 • Back-End Developers
 • Front-End Developers
 • Director of Engineering
 • QA Engineers
 • DevOps
 • Product Owner
 • Machine Learning Engineer
 • UX/UI Designers
 • People and Culture Manager
 • Head of Information Security

Brainbase summer days

Tulemused

Brainbase summer days
Sirli Spelman
People and Culture Manager - Sirli Spelman

“Oleme värvanud viimase peal talenti oma Tallinna tiimi. TalentHub on teinud meie värbamise struktureerituks ning läbipaistvaks. Samal ajal on nad näidanud, kui oluline on panustada oma kandidaatidesse. Me poleks osanud paremat värbamispartnerit küsida!”

1. Üle 30 tehnilise värbamise aasta jooksul

Aitasime Brainbase´l kasvatada oma Tallinna tiimi 6 töötajast 38 inimeseni. Värbasime paljudele tähtsatele rollidele, sealhulgas Lead DevOps, Engineer Lead, ja Head of Information Security positsioonile. Võib öelda, et tänaseks on Brainbase edukalt üles seadnud enda tehnoloogia keskuse Eestis.

2. Värbasime People and Culture Manager´i

Selleks, et Eesti ning USA keskus töötaksid koos efektiivselt, ning uute töötajate onboarding oleks kiirem, värbasime Brainbase´i People and Culture Manager´i.

3. Tõstsime kandidaadi kogemust

Aitasime Brainbasel pakkuda paremat kogemust oma kandidaatidele. Olime alati valmis aitama ülesannetega nagu näiteks lepingute ettevalmistamisega või sisseelamisprogrammiga.

Oled valmis värbama? Võta ühendust siit:

Reet Kaurit

Värbamispartner ja kaasasutaja

Anna enda soovidest märku kontaktvormi kaudu ning vastan sulle esimesel võimalusel.