0
+
Värvatud talenti
0
Rahulolevat klienti
0
+
Aastat kogemust

Mida räägivad meie kliendid

Marko Tammest - juhatuse liige

Olen TalentHub´iga koostööd teinud nii koolituse korraldamisel kui ka uute töötate värbamisel. Mõlemal puhul oli suhtlus väga meeldiv ning tulemused kiired ja püsivad. Eriti just uute töötajate otsimise protsess oli varasemate klassikalisemate värbamiskogemustega võrreldes palju kiirem ja tõhusam. Jõudsime tulemuseni kergema vaeva ja lühema ajaga ning väärtuslikud töötajad on meiega siiani.

Ardo Kaurit - CEO

From Ampler´s partnership with TalentHub, the most value comes from their very personalized approach to find the talent that in addition to technical skills also fits our culture. TalentHub always takes full responsibility for delivering their promises on time and with great results.”

Mida räägivad meie kandidaadid

Klienditoe spetsialist

TalentHub jättis positiivse ja kogenud mulje. Alates esimesest tutvustavast kõnest, kuni uude firmasse saabumiseni ja sisseelamiseni oli olemas keegi, kes on nõu ja jõuga toeks ja hoiab kätt uuele ametikohale asudes. Töökohavahetus pole kunagi lihtne ning on ühtlasi nii põnev kui ka natukene hirmutav. TalentHub toetas, juhtis ning abistas igal sammul, olles aus, avatud ning kättesaadav. Mina võin julgelt öelda, et olen väga rahul, et minuga ühendust võeti ja suunati sõbralikul häälel ja toetaval käel uusi samme astuma.

Full-Stack Developer

TalentHub´i värbajate eesmärgipärane ja sihikindel töö, ühendatud meeldiva suhtumisega ning püüdlusega mõista ka kandidaadi pikaajalisi soove ja eesmärke, on toonud mind positsioonile, kus saan oma igapäevase töö käigus ühtviisi efektiivselt rakendada oma olemasolevaid teadmisi, kui ka täiendada neid uute ja huvitavate kogemustega.

Kontorijuht

Tutvus TalentHubi värbamiskonsultandiga sai alguse peale välisõpingutelt naasmist koos kindla sooviga alustada tööd nooruslikus ja suure kasvupotentsiaaliga start-up ettevõttes. Värbaja oli algusest peale äärmiselt toetav ning professionaalne, hoides end minu käekäiguga kursis ka peale töölepingu sõlmimist. Tänu personaalsele lähenemisele ja soovitustele on mul avanenud võimalus panustada missioonitundega ettevõttesse, kus iga päev pakub positiivseid väljakutseid ja…

Tehniline konsultant

Minu jaoks sujus kogu protsess väga efektiivselt ja professionaalselt. TalentHubi värbaja on kõnes äärmiselt sõbralik, tööalast infot hallates väga põhjalik ja tore inimene kellega vestelda. Kui sellele kogemusele tagasi mõelda, siis on see seni minu kõige meeldivam kogemus seoses töökoha vahetusega.

Kirjuta meile või tule konsultatsioonile

Saada meile oma värbamisprojekti soov või personalivaldkonna küsimus ning meie konsultandid võtavad peagi Sinuga ühendust.

Saada kiri