Küsimus värbamise või mõne muu personalivaldkonna kohta - oleme sinu jaoks olemas!

Teenused

Värbamine ja valik

Töötaja värbamine on vastutusrikas ülesanne. Kriteeriumitele ei pea vastama ainult erialased oskused, vaid inimene peab sobima ka ettevõtte kultuuri ning väärtuste süsteemi. Kuna meie värbajatel on kõigil in-house personalieksperdi kogemus, suudame Sulle talenti otsides kõiki Sinu jaoks olulisi kriteerime silmas pidada ning kandidaate targalt valida.

Tööandja bränding

Olukorras, kus mitte ainult ettevõtted ei vali töötajaid, vaid töötajad valivad väga hoolikalt ka ettevõtteid, oleneb väga palju mainest. Kuid maine võib tänu kehvale kandidaadikogemusele kõvasti kannatada saada. Me saame aidata Sul seda vältida ning läbi esmaklassilise kandidaadikogemuse isegi su ettevõtte mainet tõsta. Hea tööandjabränding aitab Sul aga lihtsamini ja odavamalt värvata.

Sihtotsing ehk headhunting

Ükskõik kui keeruline mingi rolli täitmine ka esmapilgul ei tunduks, meie värbajate jaoks ei ole miski võimatu. Kasutades nii sourcingut, talent pool’e kui ka teisi kaasaaegseid meetodeid, leiame Sulle alati sobiva inimese. Kõikidel meie tiimiliikmetel on tugev rahvusvahelise värbamise kompetents.

Värbamisstrateegia loomine

Iga saavutatud eesmärgi taga on hästi koostatud plaan. Võttes arvesse kõiki Su vajadusi ja tingimusi, saame Sulle personaalse värbamisstrateegia koostada. Strateegia sisaldab rolli kirjeldust ja värbamiskriteeriume, värbamisprojekti ajakava, eelarvet ning otsingumetoodikaid. Ning kuigi me soovitaks Sul strateegia elluviimisesse ka meid kaasata, saad soovi korral seda ka iseseisvalt teha.

Rahulolu-uuringud

Olles palju vaeva näinud, et talente endale saada, on viimane, mis Sa tahaks, et nad rahulolematuse tõttu lahkuksid. Oma pikaajalise kogemuse põhjal saame leida Sinu jaoks sobiva viisi oma töötajate rahulolu mõõta, ning hiljem vastavalt tulemustele aidata Sul rahulolu tõstmiseks tegevusplaan luua.

Värbamis- ja intervjueerimiskoolitused

Kui Sul on huvi iseseisvalt asju teha, või tahad oma personaliosakonna efektiivsust tõsta, siis meie värbamis- ja intervjuukoolitused on täpselt need, mis vajad. Koolituste sisu paneme kokku vastavalt Su soovidele – nii võid kindel olla, et saad enda jaoks maksimaalselt kasulikud teadmised ja oskused. Pakume ka konsultatsioone ning coachingut.

Mida räägivad meie kliendid ja kandidaadid

0
+
Värvatud talenti
0
Rahulolevat klienti
0
+
Aastat kogemust

Kirjuta meile või tule konsultatsioonile

Saada meile oma värbamisprojekti soov või personalivaldkonna küsimus ning meie konsultandid võtavad peagi Sinuga ühendust.

Saada kiri