Meie lugu

TalentHub sündis aastal 2019 eesmärgiga muuta värbamisagentuuride kuvandit. Olles ise aastaid värbamisagentuuridega koostööd teinud, tundsid meie kaasasutajad Käthe-Riin Tull ja Reet Kaurit vajadust lahenduse järele, mis paneks rõhku kvaliteedile.

“Me ei saanud sellist teenust, mida otsisime. Puudu jäi alati koostööst – agentuuri said endale alati võtta kui välise teenusepakkuja, kellele ülesandeid delegeerida. Sellest aga ei piisa, kui soovid leida uusi töötajaid, kes sobivad sinu ettevõtte kultuuri. Välist partnerit ei saanud ka usaldada kandma edasi ettevõtte mainet.”

Meie aga mõtlesime, miks ei võiks värbamisagentuurid käituda kui majasisesed partnerid, kes mõtlevad sinuga kaasa kogu värbamisprotsessi vältel ning keda saad tõeliselt usaldada?

Niisiis sündiski TalentHub – värbamisagentuur, mis pakub sulle täpselt sellist teenust, millest me ise alati unistasime – personaalne ja paindlik lähenemine sinu soovidele. Sinu majasisene värbamispartner, kes mõtleb sinuga kaasa ning keda saad usaldada.

Käthe-Riin Tull ja Reet Kaurit

Meie missioon

TalentHubi missiooniks on aidata ettevõtetel lahendada kasvuprobleeme, olles oma klientidele majasisene värbamispartner.

Tänaseks oleme koostööd teinud üle 50 kliendiga. Lisaks loome oma kandidaatidega pikaajalisi suhteid selleks, et toetada nende karjääri edukust. Oma töö käigus oleme leidnud sobiva töökoha 400+ kandidaadile.

Meie tiim

Marleen Saat

Marleen Saat

Värbamispartner

Siim Pettai

Digiturundaja
9

Karmen Tigas

Värbamispartner

Triin Vinogradov

Värbamispartner

11

Emma Nyström

Värbamispartner
Ave Arras

Ave Arras

Värbamispartner
Kate Marchenko

Kate Marchenko

Värbamispartner

Meie lähenemine

Uuenduslik

Värbamine on olnud ajas üsnagi muutumatu. Meie aga soovime ja julgeme teha asju teistmoodi. Sinu toode, teenus muutub pidevalt ning värbamine peab sellega kaasas käima.

Kahepoolne

Meie jaoks pole vahet, kas kannad kandidaadi või intervjueerija rolli – värbamisprotsess peab arvestama mõlema osapoolte vajadustega.

Läbipaistev

Olenemata sellest, kas tegemist on kliendi või kandidaadiga, anname tagasisidet alati otse, ausalt ja avatult.

Oled huvitatud meie tiimiga liitumast? Vaata vabu rolle ja anna endast märku!

Meie partnerid