TalentHub OÜ Privaatsustingimused

 

Käesolevad privaatsustingimused sisaldavad kasulikku infot selle kohta, kuidas ja miks TalentHub OÜ (edaspidi TalentHub) (registrikood 14837747) isikuandmeid kogub, töötleb ja jagab. Privaatsustingimused on loodud lähtuvalt andmekaitse üldregulatsioonist (GDPR – General Data Protection Regulation).

 

Isikuandmete töötlemine

Talenthub.ee veebilehte külastades annab kasutaja nõusoleku oma andmete töötlemiseks kooskõlas käesoleva privaatsuspoliitikaga.

TalentHub kogub oma veebilehe ja sotsiaalmeedia kaudu järgnevaid isikuandmeid:

Kasutaja e-maili aadress, firma nimi: kogume siis, kui kasutaja tellib uudiskirja või esitab päringu veebilehel leiduva  kontaktvormi kaudu.

Veebilehe külastatavuse statistika: kogutakse Google Analyticsis eesmärgiga, et saada teavet selle kohta, kuidas veebilehte kasutatakse. Näiteks, milliseid lehti külastatakse kõige enam ning millistelt lehtedelt kasutajad lahkuvad. Siinkohal on oluline märkida, et antud statistika ei võimalda veebilehe kasutajat otseselt tuvastada.

Talenthub.ee veebilehele on salvestatud ka HotJar tarkvara, mis võimaldab mõõta ja analüüsida kasutajate tegevust (hiire liikumine, klõpsud). Sarnaselt Google Analyticsile, ei võimalda antud tarkvara kasutamine veebilehe kasutajat otseselt tuvastada.

Lisaks kasutab TalentHub reklaamiküpsiseid, mis aitavad juba veebilehte külastanud kasutajatele pakkuda sihitud reklaame. Talenthub.ee veebilehele on salvestatud Facebook Pixel kood. Kui te ei soovi TalentHub veebilehe reklaami Facebookis, Instagramis või Messengeris näha, siis võite selle keelata. Selleks avage https://www.facebook.com/ads/preferences ja kustutage “Reklaamijad, kellega oled suhelnud” valiku alt TalentHub.ee.

Isikuandmete kasutamine

TalentHub kasutab kogutud isikuandmeid (e-maili aadress, firma nimi) alljärgnevatel eesmärkidel:

Isikuandmete edastamine kolmandatele osapooltele

Kolmas osapool on Talenthubi koostööpartner, kes hoiustab kasutajate isikuandmeid ja kelle toote või teenuse abil pakub TalentHub kasutajatele oma teenuseid.

TalentHub kasutab igapäevasteks tegevusteks järgnevaid kolmandaid osapooli:

Isikuandmete säilitamine

TalentHub säilitab kasutaja isikuandmeid nii kaua, kuni see on eesmärgi täitmiseks või seadusest tulenevalt vajalik. Meililisti ja kontaktivormi kaudu kogutud isikuandmeid säilitatakse seni, kuni kasutaja avaldab soovi isikuandmete kustutamiseks. Veebilehe kasutamise statistikat säilitatakse vastavalt koostööpartnerite platvormide tulenevatele seadistustele. TalentHub rakendab kõiki mõistlikke meetmeid hallatavate isikuandmete kaitseks. Juurdepääs isikuandmetele ja võimalus nende töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel. Kõikide kasutajate isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalse informatsioonina.

Kasutaja õigused

Kasutajal on õigus võtta TalentHubiga ühendust aadressil info@talenthub.ee ning avaldada soovi oma andmetele ligipääsuks, nende korrigeerimiseks, täiendamiseks või seadusest tulenevalt kustutamiseks. Kui kasutaja on avaldanud soovi saada TalentHubi uudiskirja, on kasutajal alati õigus nendest loobuda, vajutades iga e-kirja lõpus vastavale lingile või saates vastavasisuline teavitus e-maili aadressile.

Kui kasutaja arvab, et tema õigusi on isikuandmete töötlemisel rikutud, on tal õigus esitada kaebus Andmekaitse Inspektsiooni.

Küpsised

TalentHubi veebilehel ja sotsiaalmeedias kasutatakse küpsiseid kasutajale teenuse pakkumiseks, kasutajakogemuse analüüsimiseks ja parendamiseks ning tulemuslikumaks turundamiseks. TalentHubi veebilehte ja sotsiaalmeediat külastades nõustub kasutaja küpsiste kasutamisega käesolevas korras kirjeldatud viisil.

Kasutajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral peab kasutaja muutma oma veebilehitseja seadeid.

Selleks, et saada rohkem teada küpsiste, nende piiramise või neist loobumise kohta, külasta veebilehte: www.aki.ee/et/kupsised

Privaatsustingimuste muutmine

TalentHub jätab endale õiguse muuta privaatsustingimusi ühepoolselt ja ette teatamata, et kindlustada nende seadustele vastavus. Privaatsustingimused on oma uusimas vormis alati saadaval TalentHubi veebilehel.

Kontakt

Kõik käesolevat Privaatsustingimusi või teie andmete töötlemist puudutavad küsimused palume saata aadressil info@talenthub.ee.