Sihtotsing

Tihtipeale on need inimesed, keda sina soovid värvata, juba tööga hõivatud. See tähendab, et parimad kandidaadid ei käi tööportaalides sinu töökuulutust otsimas. Selleks, et neid leida ning nende tähelepanu saada, on vaja teha sihtotsingut.

Mis on sihtotsing?

Sihtotsing on protsess, mille käigus kaardistatakse täpselt ära roll, millele värvata on vaja. Toetudes paika pandud kandidaadi profiilile, võtavad protsessi käigus meie värbajad ühendust ainult nende kandidaatidega, kes võiksid antud rolli ja ettevõttesse sobida. 

 

Üldiselt on sihtotsing mõeldud keerukamate rollide värbamiseks. Kuna sihtotsingul võetakse ühendust ainult sobilike kandidaatidega ning töökuulutust üldjuhul üles ei panda, aitab see värbamisprotsessi muuta kiiremaks ja efektiivsemaks.

Sihtotsing TalentHub

Meie sihtotsingu protsess

Esimeses 30-minutilises kõnes õpime üksteist tundma. Kuulame, mis on teie värbamisvajadused ning omalt poolt tutvustame, kuidas me värbame jne.
Teises kõnes kaardistame täpse kandidaadi profiili, millest lähtuvalt paneme paika värbamisstrateegia.
Vahetult pärast lepingu allkirjastamist, loetakse projekt värbajatele alanuks.
Kasutades uuenduslikke värbamismeetodeid, hakkame kandidaate otsima.
Aitame sul kandidaate intervjueerida ja valideerida.
Värbamisprotsessi viimaseks sammuks on valitud kandidaadile pakkumise tegemine.

6 head põhjust, miks meiega koostööd teha

Sujuv koostöö ja partnerlus

Pidev suhtlus Slack'is ning iganädalased catch-up'id aitavad meil hoida sind kursis värbamisprotsessis toimuvaga.

Tööandja bränding

Oleme sinu ettevõtte suurimad toetajad ja saadikud.

Hea kandidaadikogemus

Sinu majasisese partnerina suudame pakkuda kandidaatidele parimat värbamiskogemust.

Passiivsed kandidaadid

Meie talent pool koosneb passiivsetest kandidaatidest, kelleni jõuab ainult sihtotsinguga.

Jätkusuutlik värbamisprotsess

Loome sinu ettevõttele tõhusaid värbamisprotsesse, mida saad kasutada ka tulevikus.

Turu ülevaade

Me teame, mida kandidaadid otsivad ning mida sinusugused ettevõtted parima talendi meelitamiseks pakuvad.

Vastused sinu küsimustele

Värbame kõiki rolle, mida sinu iduettevõte vajab, alates arendajatest, tootejuhtidest kuni backoffice´i ja C-taseme juhtideni.
Meie hinnastamise meetod sõltub rolli keerukusest ning värbamise mahust. Ühe värbamisprojekti projekteeritud lõpphinnast saate teada esimesel kõnel eeldusega, et teate, milline on teie kandidaadi profiil ning kui palju inimesi värvata soovite. Üldiselt on värbamisprojekti kogukulu seotud tööle asuva inimese palgaga.
Värbamisprojekti pikkus sõltub rolli keerukusest ning intervjuude toimumise ja tagasiside saamise kiirusest. Üldiselt võtab protsess (esimesest kliendikohtumisest kuni uue töötaja esimese tööpäevani) aega 2-3 kuud. Võib tekkida ka olukordi, mil väljavalitud kandidaat pakkumist vastu ei võta. Sel juhul võib protsess ka kauem võtta.
Kasutame traditsioonilisi värbamismeetodeid vastavalt vajadusele. Eelkõige oleme sihtotsijad – otsime inimesi üles erinevatelt platvormidelt ning võtame nendega ise ühendust. Olenevalt värbamisstrateegiast, teeme ka maandumislehti ning töökuulutusi. Lisaks on meil olemas oma põhjalik talentpool (nimekirjad varasemalt sihtotsitud kandidaatidest erinevatesse rollidesse), kellele pakkumisi teha.
Kuigi meie peamine teenus on värbamine, pakume juba olemasolevatele partneritele ka lisateenuseid, nagu näiteks HR konsultatsioone, palgauuringuid, tööandja brändingu kujundamist jne. See on meie lisaväärtus – oleme värbamisagentuur, kes mõtleb kaasa ka teistes valdkondades.
Kui valitud kandidaat lahkub poolte vahel sõlmitud koostöölepingus sätestatud juhtudel nelja kuu jooksul, pakutakse asenduskandidaat täiendava paigutustasuta.
Töötame peamiselt kiires kasvufaasis olevate iduettevõtetega, kes otsivad endale pikaajalist värbamispartnerit.

Oled valmis värbama?

Soovid värvata? Võta meiega ühendust!

Täida ära kontaktivorm ning vajuta "Küsi konsultatsiooni"