Helen Koit: Uudishimulik värbaja, reisihuviline ja veespordi fänn

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on reddit

Helen on üks TalentHubi tiimi uuematest liikmetest. Oma esimese kolme kuu jooksul on Helen edukalt läbi viinud juba mitmeid värbamisprojekte.

Loe lähemalt, kuidas leidis Helen ennast värbaja rolli ning millega tegeleb Helen väljaspool tööd.

Kes on Helen? 

Helen kirjeldab ennast kui uudishimulikku inimest, kellele meeldib midagi uut avastada. Üks suurepärane viis selleks on reisimine.

“Keskkooli ajal oli minu eesmärk saada graafiliseks disaineriks. Sellega oli seotud ka minu õpingud – alustasin Polütehnikumis disaini erialal ning olen tegelenud ka kujundamisega. Too aeg läksid asjad aga mööda oma rada ning sattusin hoopis teistsugusele alale, kus oli palju inimestevahelist kommunikatsiooni. Minu jaoks on oluline, et mul oleks mingi keskkond ümber, kuna mulle meeldib väga inimestega suhelda.”

Hobid?

Olen sportlik inimene. Mulle meeldivad veespordialad, sealhulgas ujumine, surfamine, sukeldumine jne. Lisaks sellele meeldib mulle rattaga sõita – olen isegi neljal maratonil käinud. 

Muuhulgas meeldib mulle väga fotograafia. Olgugi et ma sellega professionaalsel tasemel ei tegele, meeldib mulle inimesi pildistada ning leida huvitavaid nurkasid.

Mis tõmbas sind värbaja töö juurde? 

“Mind tõmbasid värbaja töö juurde inimesed. Mulle meeldib inimestega koostööd teha ning värbamises on seda väga palju. Lisaks intrigeerib mind ka inimeste aitamine, viies neid kokku erinevate võimalustega.”

Mis on värbamise juures kõige huvitavam asi sinu jaoks?

“Ütleksin, et eneseharimine. Värbajana saan alati midagi juurde õppida ning minna süvitsi teemadesse, millega muidu kokku ei puutu. Näiteks olen hiljuti saanud end kurssi viia tarkvaraarenduse maailmaga – mis on seal põhiline ja milline näeb välja arendustsükkel – selle kohta õppida on olnud põnev.”

Oled TalentHubis olnud mõned kuud, mida sa selle aja jooksul oled õppinud?

Huvitav on enda jaoks mõtestada, kuidas erinevate inimtüüpidega kontakti saada ning kandidaatides mõne rolli suhtes põnevust tekitada. Alates sellest, kuidas muuta oma reachoutid selliseks, et need kandidaadis huvi tekitaks kuni ettevõtte ja rolli tutvustuseni. 

Minu jaoks on väga oluline, et nii kandidaadil kui kliendil oleks positiivne värbamiskogemus. Tegelen sellega – alati on võimalik midagi veel paremaks lihvida. Sellepärast üritan küsida kandidaatidelt ja kliendilt tagasisidet, et järgmine kord oma töös parem olla.

Mis on siiamaani olnud sinu lemmik projekt TalentHubis?

Mulle väga meeldib Brainbase – neil on palju arendajate värbamist. Mul on alati olnud huvi end selle maailmaga kurssi viia ning praegu on selleks avanenud suurepärane võimalus. See kõik on väljakutsuv ja põnev.

Mis meeldib sulle TalentHubis töötamise juures?

Mulle meeldib, et siin on suur fookus tiimil – kõik saavad koos mõelda, kuidas oma tööd paremini teha. Oleme ka abivalmid – küsimusi tekib alati ja on hea, kui saab asju koos arutada. Õppimine ja areng on esikohal. Kogu tiim on väga kokkuhoidev ning suunatud ühisele eesmärgile. 

Mis on sinu pet peeve (miski mis isiklikult häirib)?

Mind häirib Eesti kliima – siin on väga külm ja niiske. Meil võiks olla soojem, siis ei oleks ka nii palju külmetushaigusi ja tatist nina. 

Lisaks võiks meil olla rohkem kergliikluskultuuri.

Tutvu meie teiste tiimiliikmetega

Telli meie uudiskirja!
Värsked postitused
Rubriigid
Language Switcher